Rețea de magazine

Showroom - BUCURESTI
Adresa Str. Ion Roata, Nr. 10, Bucuresti, Sector 4, 040332

Coordonate GPS: Latitudine 44,418 ;
Longitudine 26,108 ; Raza 100 metri

Program:
L - V : 08:30 - 17:30
S, D: Inchis
Telefon

021-330.60.91; 021-330.60.92;
0722-539.359; 0744-539.359
08010-77658, 0724-776 589, 0749-776 589

Fax 021-330.61.78
Email comenzi@efinisaje.ro
 
   
Showroom - BRASOV
Adresa Str. Carpatilor, nr 59, bl. D20, Sc. B, parter, loc. Brasov, jud Brasov, cod postal 500269

Program:
L - V : 08:30 - 17:30
S, D: Inchis
Telefon 0268-411.027; 0728.108.026
Fax 0268-411.027
Email brasov@profilux.ro
 
   
Showroom - CLUJ
Adresa Str. Frunzisului, Nr. 110, Cluj Napoca, jud. Cluj, 400610

Program:
L - V : 08:30 - 17:30
S, D: Inchis
Telefon 0264-403.296; 0726-713.810
Fax 0264-403.296
Email cluj@profilux.ro
 
   
Showroom - CONSTANTA
Adresa B-dul Mamaia, nr.270, bl. L5, SC. B, PARTER (ZONA DELFINARIU), Constanta, Jud. Constanta, cod postal 900552

Program:
L - V : 08:30 - 17:30
S, D: Inchis
Telefon 0241-612.100; 0723.140.850
Fax 0241-612.100
Email constanta@profilux.ro
 
   
PROFILUX - CRAIOVA
Adresa Bd-ul Decebal, nr. 102, Bl. N10, parter, Cartier Lapus Arges (vizavi de Mall Electroputere Parc) Craiova, jud. Dolj, 200774

Program:
L - V : 08:30 - 17:30
S, D: Inchis
Telefon 0351-407.341; 0722-629.420
Fax 0351-407.341
Email craiova@profilux.ro
 
   
PROFILUX - LUGOJ
Adresa Str. Timisoarei, Nr. 81, Lugoj, jud. Timis, 305500

Program:
L - V : 08:30 - 17:30
S, D: Inchis
Telefon 0256-354.291; 0724.234.325
Fax 0256-354.291
Email lugoj@profilux.ro
 
   
PROFILUX - PIATRA NEAMT
Adresa Str Bistritei, Nr. 11, Piatra Neamt, jud. Neamt, cod 610083

Program:
L - V : 08:30 - 17:30
S, D: Inchis
Telefon 0233-220.302; 0723-140.726; 0724-234.324
Fax 0233-220.302
Email neamt@profilux.ro
 
Created in 0.1338 sec
Viziteaza magazinul Efinisaje.ro pe ShopMania web analytics