Protectie treapta XLine din aluminiu sublicromat in nuante lemnoase - CTS257

CULORI DISPONIBILE

Culorile vizualizate de dvs pot avea nuante diferite fata de culoarea produsului, datorita setarilor computerului dvs.

DESCRIERE

Profilul realizat din aluminiu sublicromat electrostatic in nuante lemnoase se utilizeaza ca protectie a muchiilor treptelor finisate cu lemn, parchet sau placi ceramice. Culorile in nuante de lemn permit asortarea cu elementele ambientului respectiv. Este creata pentru spatiile supuse unui trafic mediu. Se poate utiliza la interior.
Vezi şi alte produse: Protectie, aluminiu

SPECIFICAŢII TEHNICE

Date tehnice
Lățime (mm) 25
Adâncime (mm) 20
Lungime (m) 2,7
Material de fabricație aluminiu

REVIEW-URI

Rating general
4.7 (11 review-uri)
5 stele
8
4 stele
3
3 stele
0
2 stele
0
1 stea
0
Scrie un review și spune-ne opinia ta despre acest produs
scrie un review
5

recomand

Rezistente, de o foarte buna calitate, de fapt tot ce am luat de pe site-ul vostru a fost bun
4

treapta

Se poate aduce la comanda si negru?
marius c.
Buna ziua, Va multumim pentru interesul acordat produselor noastre. In principiu putem aduce, la comanda; va rugam sa ne trimiteti un e-mail cu mai multe detalii la adresa contact@efinisaje.ro.
4

protectie treapta

un profil de calitate , culori lemnoase , recomand
5

trepte

pe treptele placate cu parchet am folosit acest produs
Pagini: 13
Created in 0.0175 sec
Acest site folosește cookie-uri pentru a permite plasarea de comenzi online, precum și pentru analiza traficului și a preferințelor vizitatorilor. Vă rugăm să alocați timpul necesar pentru a citi și a înțelege Politica de Cookie, Politica de Confidențialitate și Clauze și Condiții. Utilizarea în continuare a site-ului implică acceptarea acestor politici, clauze și condiții.